Built with Berta.me

  1. SAMOSTOJNE RAZSTAVE /

    SOLO SHOWS

  2. 2015

    Galerija Repanšek, Radomlje (SLO)

    Cerkev Sv. Duha, Črnomelj (SLO)

    2014

    Galerija Medija, Zagorje (SLO)

    Galerija Art quarter, Celje (SLO)

    2013

    Galerija Ivana Groharja, Škofja Loka, v sodelovanju z Jožefom Vrščajem (SLO)

    Generalni konzulat Republike Slovenije v Celovcu, skupaj z Rudijem Skočirjem (SLO)

    2012

    Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana (SLO)

    Galerija DDT, Trbovlje (SLO)

    Galerija delavskega doma Hrastnik, Hrastnik (SLO)

    Groharjeva galerija, Škofja Loka, v sodelovanju z Jožefom Vrščajem (SLO)

    Galerija KUD France Prešeren, Ljubljana (SLO)

    2011

    Galerija Imago Sloveniae, Ljubljana (SLO)

    Mala galerija, Kranj (SLO)

    Galerija Ars, Ljubljana (SLO)

    2010

    Galerija Jakijeve hiše, Nazarje (SLO)

    Hiša kulture, Šmartno (SLO)

    Galerija Insula, Izola (SLO)

    2009

    Galerija Jakčevega doma, Dolenjski muzej, Novo mesto (SLO)

    Galerija Epica, Postojna (SLO)

    Galerija knjižnice Prežihov Voranc, Ljubljana (SLO)

    Galerija Hiše kulture, Šmarno, Goriška Brda (SLO)

    2008

    Galerija Šivčeva hiša, Radovljica (SLO)

    Dnevi vina in poezije, Domačija Klinec, Medana (SLO)

    Galerija Lek, Ljubljana (SLO)

    2007

    Galerija ZDSLU, Ljubljana (SLO)

    Galerija N. Pirnat, Grad Gewerkeneg, Idrija (SLO)

    Kosovelov doma, Sežana (SLO)

    2006

    Galerija Domžale, Domžale (SLO)

    Galerija Ars Sacra, Maribor (SLO)

    Galerija R. Debenjak, Kanal od Soči (SLO)

    2005

    Črnomaljski grad, Črnomelj (SLO)

    Elektro Celje (SLO)

    Galerija Krka, Novo mesto (SLO)

    Galerija Assam, Beljak (SLO)

    2004

    Galerija “Medija”, Zagorje (SLO)

    Razstavni paviljon Jugovic, Spodnje Bitnje (SLO)

    Šesti bienale mesta Kranj (SLO)

    Razstavni paviljon HIT, Nova Gorica (SLO)

    Mestna galerija Šoštanj (SLO)

    Galerija Ars, Ljubljana (SLO)

    2003

    Galerija Artes, Nova Gorica (SLO)

    Kulturni Center J. Napotnik, Velenje (SLO)

    2002

    Galerija MMMART “ŠČUREK”, Medana (SLO)

    2001

    Galerija DLUM, Maribor (SLO)

    Galerije Ante Trstenjak, Ljutomer (SLO)

    Galerija Squart, Koper (SLO)

    2000

    Galerija Ars, Ljubljana (SLO)

    Kulturni center Zagorje, Zagorje ob Savi (SLO)

    1999

    Galerija Vodnikova domačija, Ljubljana (SLO)

    Galerija Loto, Ljubljana (SLO)

    1998

    Institut Južef Štefan, Ljubljana (SLO)

    Galerija Insula, Izola (SLO)

    1997

    Galerija CTU, Ljubljana (SLO)

    1996

    Galerija Meduza II, Piran (SLO)

    Galerija KUD France Prešeren, Ljubljana (SLO)

    Galerija DSLU, Ljubljana (SLO)

    1995

    Kulturno prosvetno društvo, Gornji Grad (SLO)

    Galerija Šivčeva hiša, Radovljica (SLO)

    1994

    Galerija Ars, Ljubljana (SLO)

    1993

    Galerija Vodnikova domačija, Ljubljana (SLO)

    Likovna vitrina, Nova Gorica (SLO)

    Ekonomska fakulteta, Ljubljana (SLO)

    Sadnikarjeva hiša, Kamnik (SLO)

    1992

    Galerija Labirint, Ljubljana (SLO)

    Galerija ICPE, Ljubljana (SLO)

    Galerija Rebeka, Ljubljana (SLO)

    1991

    Galerija Ilirija, Ljubljana (YU)

    Galerija KUD France Prešeren, Ljubljana (YU)

    1989

    Galerija KUD France Prešeren, Ljubljana (YU)

    Jelovškova galerija, Ljubljana (YU)

    Galerija Vodnikova domačija, Ljubljana (YU)

    Likovna vitrina, Nova Gori (YU)

    1988

    Likovni salon Dolik, Jesenice (YU)

    Galerija Ivan Napotnik, Velenje (YU)

    Galerija KUD France Prešeren, Ljubljana (YU)

    Razstavni prostor gimnazije Bežigrad, Ljubljana (YU)

    1987

    ZRMK, Ljubljana (YU)

    Savinov razstavni salon, Žalec (YU)

    Galerija v mestni hiši, Kranj (YU)

    Knjigarna Mohorjeve založbe, Celovec (AT)

    Galerija Krka, Ljubljana (YU)

    1986

    Salon Meblo, Maribor (YU)

    Lek, Ljubljana (YU)

    1985

    Galerija 44, Zagreb (YU)

    Galerija Doma JNA, Beograd (YU)

    Kolinska, Ljubljana (YU)

    Likovni salon IUV, Vrhnika (YU)

    1984

    Koncertni atelje DSS, Ljubljana (YU)

    Likovni salon Dolik, Jesenice (YU)

  3. SKUPINSKE RAZSTAVE /

    GROUP SHOWS

  4. 2017

    2. Mednarodni festival akvarela Castra, Lokarjeva galerija, Ajdovščina (SLO)

    2016

    Mestna umetniška zbirka 2008-15, CSD, Črnomelj (SLO)
    Fabriano in watercolour (ITA)
    5. mednarodni festival likovne umetnosti Kranj-ZDSLU (SLO)
    Zimski salon, galerija ZDSLU, Ljubljana (SLO)

    2015

    Mednarodni bienale akvarela Castra, Pilonova galerija, Ajdovščina (SLO)

    Novomeški likovni dnevi, Jakčev dom, Dolenjski muzej, Novo mesto (SLO)

    Skumavčevi likovni dnevi, Resnik (SLO)

    A Different perspective, Dela nagrajencev Bienala risbe Plzen 1996-2014, Plzen (v sklopu Plzen, evropska prestolnica kulture) (CH)

    2014

    Majski salon, Ljubljana (SLO)

    NordArt. Kunstwerk Carlshütte, International Art Exhibition, Schleswig-Holstein (DE)

    Potovanja II, Majski salon, Korotan, Dunaj (AT)

    Češki center v Budimpešti, Bienale risbe Pilsen (HU)

    Turiec Gallery in Martin (SK)

    2013

    VIII. mednarodni bienale risbe, Prachen Museum, Pisek (CH)

    VIII. mednarodni bienale risbe, Savaria Museum, Gallery of Szombathely (HU)

    Konecna-Zacha Attorney’s office, Praga (selekcija risb bienala) (CH)

    10. Alpen-Adria workshop-symposium, Galeriefreihausgasse, Beljak (AT)

    Art Centrum, Beljak (AT)

    Slovenija odprta za umetnost, Razstavišče Nikolaja Pirnata, Idrija (SLO)

    Slovenija odprta za umetnost, Gorica (SLO)

    Slovenija odprta za umetnost, Galerija Mik, Ljubljana (SLO)

    Majski salon, Ljubljana (SLO)

    50. let SKIZ, Delavski dom Zagorje (SLO)

    Potovanja, Majski salon, Korotan, Dunaj (AT)

    NordArt. Kunstwerk Carlshütte, International Art Exhibition, Schleswig-Holstein (DE)

    Slovenija odprta za umetnost, Galerija Šivčeva hiša, Radovljica (SLO)

    Novoletna prodajna razstava, Galerija ZDSLU, Ljubljana (SLO)

    2012

    Show your hope, Galerija DLUL, Maribor (SLO)

    Galerija Izonco, Poreč (HR)

    Risba, razstava ob 25.letnici Galerije Insula, Izola (SLO)

    Slovenija odprta za umetnost, Kosovelov dom, Sežana (SLO)

    Slovenija odprta za umetnost, Mestna galerija Idrija (SLO)

    Slovenija odprta za umetnost, Galerija Šivčeva hiša, Radovljica (SLO)

    Osmi mednarodni bienale risbe, Pilsen (CH)

    2011

    Show your hope, Galerija KUD France Prešeren, Ljubljana (SLO)

    Majski salon, Galerija DDT, Trbovlje (SLO)

    Petnajst let galerije Sqart, Koper (SLO)

    Škatla, škatlica, gajba, kako jaz tebe vidim”, Mala galerija, Kranj (SLO)

    Hyper(i)real, Galerija Insula, Izola (SLO)

    Drawinf Connection, Sienna Art Institute, Siena (IT)

    Kolonija Primož Trubar, Galerija zavarovalnice Triglav, Murska Sobota (SLO)

    2010

    Majski salon, Koroška galerija likovnih umetnosti Slovenj Gradec (SLO)

    Iz samih lučnih žarkov”, Člani DLUL, Galerija Jožef Štefan (SLO)

    Trideset let galerije Ars, Ljubljana (SLO)

    Štirinajsta slovenska kiparska razstava, Knjižni spomeniki, ljubljanski magistrat (SLO)

    štirinajsta slovenska kiparska razstava, Knjižni spomeniki, Kosovelov dom, Sežana (SLO)

    Šesti bienale slik malega formata, Galerija A. Trstenjak, Ljutomer (SLO)

    Galerija Paradiso, Rab (HR)

    Galerija Makek, Zagreb (HR)

    2009

    Dvanajsta slovenska kiparska razstava, Kosovelov dom, Sežana (SLO)

    AAF, London (UK)

    Majski salon, Kranj (SLO)

    Generalni konzulat Republike Slovenije (AT)

    2008

    Galerija N. Pirnata, Grad Gewerkeneg, Idrija (SLO)

    AAF, London (UK)

    Art Kum, Galerija Zasavski muzej, Trbovlje (SLO)

    Slovenija odprta za umetnost, Galerija Šivčeva hiša, Radovljica (SLO)

    Majski salon, Galerija Lendava (SLO)

    Dvanajsta slovenska kiparska razstava, figuralika kot kip, kip kot figura, Ljubljanski magistrat (SLO)

    Peti bienale slik malega formata, Galerija A. Trstenjaka, Ljutomer (SLO)

    Galerija Mozaik, Celje (SLO)

    2007

    Majski salon, Galerija Murska Sobota (SLO)

    Artita, Galerija Gasspar, Piran (SLO)

    MMMART, Movia, Medana (SLO)

    MMMART, Gradnikova domačija, Medana (SLO)

    Tretji novomeški likovni dnevi, Jakčev dom, Novo mesto (SLO)

    Risba DLUL, Galerija ZDSLU, Ljubljana (SLO)

    Galerija Artes, Ljubljana (SLO)

    Novoletna razstava ZDSLU, Ljubljana (SLO)

    Galerija La Chantrie, Cahors (FR)

    Slovenija odprta za umetnost, Figura v evropskem prostoru, Kosovelov dom, Sežana (SLO)

    2006

    Galerija Lendava (Sinagoga), Lendava (SLO)

    Gradnikova galerija, Medana (SLO)

    ZDSLU Majski salon, Slovenska bistrica (SLO)

    Esprima, Galerija Lojzeta Spacala, Štanjel (SLO)

    Hiša kulture, Šmartno (SLO)

    Galerija Gradnik, Medana (SLO)

    Četrti bienale sl. Malega formata, Galerija A. Trstenjak, Ljutomer (SLO)

    Fourth international workshop – Syposium, Kunsthaus sudhaus, Beljak (AT)

    2005

    Impresije, slikarji Srečku Kosovelu, Dunaj, Praga in Varšava (AT, CH & PL)

    Kulturni dom, Gorizia (IT)

    DSLU, Koper (SLO)

    Desetletnica Moravskih toplic, Murska Sobota (SLO)

    Gradnikova galerija, Medana (SLO)

    Cahors (FR)

    Impresije, slikarji Srečku Kosovelu, Milano (IT)

    Kongresni in kulturni center Beljak (AT)

    2004

    Trienale risbe in grafike, Lublin (PL)

    Impresije, slikarji Srečku Kosovelu, Kosovelov dom, Sežana (SLO)

    Galerija Artes, Nova Gorica (SLO)

    Artita likovna kolonija, Studio galerija Gasspar, Piran (SLO)

    DSLU Jakopičev paviljon (SLO)

    Impresije, slikarji Srečku Kosovelu, Kavarna San Marco, Trst (IT)

    Tretji bienale male slike, Ljutomer (SLO)

    Noja (ES)

    Santander (ES)

    Beljak “Berger” (AT)

    Fracaroli Vila (IT)

    2003

    Galerija Jakopič, Člani ZDSLU, Ljubljana (SLO)

    Mestna Galerija Beljak (AT)

    Slikarji vseh vetrov, Galerija Dan, Celje (SLO)

    Galerija Reimer, Slovenske Konjice (SLO)

    Galerija Artes, Nova Gorica (SLO)

    2002

    Galerija Riemer, Slovenske Konjice, Novi portreti Prešerna (SLO)

    Galerija Žula, Ljubljana (SLO)

    VKA Bled (SLO)

    Galerija Lek (SLO)

    Galerija Mozaik, Celje (SLO)

    Galerija Artes, Nova Gorica (SLO)

    Drugi bienale male slike, Galerija A. Trstenjak, Ljutomer (SLO)

    2001

    Umetniki za Karitas, Galerija Ars Sacra, Maribor (SLO)

    Prešernovi portreti, Galerija Družina, Ljubljana (SLO)

    Galerija Mozaik, Celje (SLO)

    Galerija Artes, Nova Gorica (SLO)

    2000

    Umetniki za Karitas, Galerija Družina, Ljubljana (SLO)

    Mednarodni trienale risbe in grafike, Lublin (PL)

    Slovenija odprta za umetnost, Mestna Galerija, Idrija (SLO)

    Slovenija odprta za umetnost, Galerija I. Napotnika, Velenje (SLO)

    Galerija Kulturnega doma, Stražišče (SLO)

    Člani DSLU, Majski salon, Razstavišče R. Jakopiča, Ljubljana (SLO)

    Špeličeva hiša, Črnomelj (SLO)

    Mestna galerija, Šoštanj (SLO)

    Galerija Zavarovalnice Triglav, Murska Sobota (SLO)

    Umetniki za Karitas, Galerija Družina, Ljubljana (SLO)

    Odsev podobe, Dijaški dom, Nova Gorica (SLO)

    Umetniki za karitas, dvorec Zemono, Vipava (SLO)

    Prvi bienale male slike, Galerija A. Trstenjak, Ljutomer (SLO)

    Grafika ob prelomu tisočletja, Galerija Sqart, Koper (SLO)

    Grafika ob prelomu tisočletja, Galerija DLUM, Maribor (SLO)

    1999

    Kulturni center Zagorje, Zagorje ob Savi (SLO)

    Galerija Kulturnega doma Stražišče (SLO)

    Člani DSLU, Majski salon, Mestna galerija Ljubljana (SLO)

    Galerija Zavarovalnice Triglav, Murska Sobota (SLO)

    Slovenija odprta za umetnost, Kulturni dom Srečka Kosovela, Sežana (SLO)

    Ex tempore Kum, Zasavski muzej, Trbovlje (SLO)

    Umetniki za Karitas, Dvorec Zemono, Vipava (SLO)

    1998

    IV. Incontro centro Europeo, Udine (IT)

    Ex tempore, Piran (SLO)

    Grajska Galerija, Ormož (SLO)

    Kulturni center Zagorje, Zagorje ob Savi (SLO)

    1997

    Ex tempore, Piran (SLO)

    1996

    Člani DSLU, Razstavišče R. Jakopiča, Ljubljana (SLO)

    Ex tempore, Piran (SLO)

    Galerija TR3 (Unicef), Ljubljana (SLO)

    1995

    Člani DSLU, Razstavišče R. Jakopiča, Ljubljana (SLO)

    Ex tempore, Piran (SLO)

    1994

    Mednarodni trienale risbe in grafike, Lublin (PL)

    Cite international des arts, Exposition collective, Pariz (FR)

    Novoletna razstava Galerije I. Napotnik, Velenje (SLO)

    1993

    Člani DSLU, Razstavišče R. Jakopiča, Ljubljana (SLO)

    Mini prix Lucas, Bled, Ljubljana, Pordenone, Novo mesto (SLO)

    Novoletna razstava DSLU, Galerija Kompas, Ljubljana (SLO)

    1992

    Člani DSLU, Razstavišče R. Jakopiča, Ljubljana (SLO)

    Klub Stari Glej, Ljubljana (SLO)

    Razstava Za Metelkovo, Stara elektrarna, Ljubljana (SLO)

    1991

    Mednarodni trienale risbe in grafike, Lublin (PL)

    Člani DSLU, Razstavišče R. Jakopiča, Ljubljana (YU)

    Galerija Karas, Zagreb (YU)

    1990

    Dal Bello Gallery, Toronto (CA)

    Ex tempore, Piran (YU)

    Dibujo Artistico Jenaro Perez Villaamill, Ferrol (ES)

    Galerija Labirint, Ljubljana (YU)

    Galerija Enoteka, Nova Gorica (YU)

    1989

    Dibujo Artistico Jenaro Perez Villaamill, Ferrol (ES)

    1988

    Jugoslovanski bienale slik malega formata, Split (YU)

    Člani DSLU, Razstavišče R. Jakopiča, Ljubljana (YU)

    Dibujo Artistico Jenaro Perez Villaamill, Ferrol (ES)

    Slikarji bralcem, Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana (YU)

    1987

    Ex tempore, Piran (YU)

    Člani DSLU, Razstavišče R. Jakopiča, Ljubljana (YU)

    Cetinjski salon jugslovanske likovne umetnosti, Cetinje (ME)

    Dibujo Artistico Jenaro Perez, Villaamill, Ferrol (ES)

    Bienale risbe, Radlje ob Dravi (YU)

    1986

    Člani DSLU, Razstavišče R. Jakopiča, Ljubljana (YU)

    1985

    Mednarodni trienale risbe in grafike, Lublin (PL)

    Ex tempore, Piran (YU)

    Yu paleta mladih, Vrbas (YU)

    Pokrajina v delih slovenskih likovnih umetnikov, MF, Ljubljana (YU)

    1984

    Ex tempore, Piran (YU)

    Osmi trienale sodobne jugoslovanske risbe, Somobor (YU)

    1983

    Galerija DSLU, Ljubljana (YU)

    Ex tempore, Piran (YU)

    Ex tempore, Ljubljana (YU)

    Galerija Doma JLA, Beograd (YU)